Vyberte stránku

Montáž Zateplení a fasády domu
Rychnov nad Kněžnou

Provedení zateplení domu lze realizovat pouze dvěma způsoby, a to správně, nebo špatně, nic mezi tím není. My Vám nabízíme pouze tu první možnost.

Dodáváme zateplení i fasády budov na míru. Postupujeme dle Vaší projektové dokumentace. V případě, že ji nemáte, pak se řídíme podle vašich individuálních požadavků. Nabízíme všechny varianty zateplovacích systémů z minerálních vln nebo polystyrénů, které jsou běžně dostupné na českém trhu. Samozřejmostí je pravidelné absolvování školení u jednotlivých výrobců těchto systémů tak, abychom mohli garantovat dlouhodobou kvalitu naší práce. Provádíme také montáž odvětrávaných fasád.

 

Náš postup a nabídka služeb pro zateplení a fasády domů:

Demontáž klempířských prvků

Před zahájením prací je nutná příprava pracovního prostoru, lešení a demontáž stávajících klempířských prvků a příprava podkladů pro případnou výrobu nových.

Umytí a penetrace podkladu

Po demontáži klempířských prvků následuje pečlivé umytí, odmaštění podkladu a jeho následné ošetření vhodnou penetrací. Samozřejmostí je kontrola rovinnosti a soudržnosti podkladu.

Montáž izolace

Po přípravě povrchu provádíme montáž izolačního materiálu zvoleného zateplovacího systému, včetně jeho ukotvení. Každý zateplovací systém má své charakteristické požadavky na technologickou kázeň, proto je nutné pravidelně absolvovat školení na jednotlivé systémy, abychom mohli garantovat Vámi požadovanou kvalitu, kterou prověří první zima.

Aplikace perlinky s lepidlem

Po nalepení a ukotvení tepelně izolačních desek a následné technologické přestávce pokračujeme realizací základní armované vrstvy, která je tvořena výztužnou síťovinou (perlinkou) zapuštěnou do stěrkového tmelu.

Stěrkování

V případě potřeby nanášíme na tuto vrstvu ještě finální vyrovnávací vrstvu tmelu na nevyschlou armovanou vrstvu.

Montáž klempířských prvků a jejich oblepení

Kvalitu montáže klempířských prvků významně ovlivňuje nejen příprava na místě v průběhu montáže zateplovacího systému, ale také přesnost ve výrobě, aby na místě vše pasovalo jako klíč do zámku. Následné oblepení ochrannou páskou zajistí ochranu před nežádoucím znečištěním následujícími fázemi.

Penetrace

Před realizací výsledné omítky nanášíme penetraci určenou výrobcem a probarvenou do stejného odstínu budoucí omítky.

Omítnutí finální vrstvou

Posledním krokem montáže je „natažení omítky“, které je náročné nejen na technologickou kázeň a znalost daného systému, ale i na praxi v nanášení. Ta hraje prim.

Následuje demontáž ochranných prvků, lešení i úklid staveniště do předem dohodnuté podoby. Budeme se těšit na Vaši poptávku.

Rozsah naší dodávky lze samozřejmě rozšířit dle Vašich individuálních potřeb.

Stavby KUKLA -fasády
Stavby KUKLA -fasády
Stavby KUKLA -fasády
Stavby KUKLA -fasády
Stavby KUKLA -fasády

Napište nám

Pokud se rozhodnete pro kontakt s námi využít níže umístěný formulář, věnujte patřičnou pozornost úplnosti vyplňovaných údajů v jednotlivých polích. Usnadníte nám tím zpětný kontakt s Vámi. Těšíme se na Vaše dotazy, podněty, nabídky či připomínky.

4 + 2 =

* Všechna pole jsou povinná. Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů, které budou uchovávány po dobu nezbytně nutnou, tedy do doby, než pomine účel zpracování. Jakmile obdržíme Vaši zprávu, budeme reagovat co nejdříve.

Petr KUKLA

Na Dubince 1834
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČ: 73582671

Úřad příslušný podle §71 odst. 2 živ. zákona: Městský úřad Rychnov nad Kněžnou