Vyberte stránku

Obklady a dlažby 

Obkladačské a dlažební práce dodáváme převážně zákazníkům, kteří s námi realizují rekonstrukci bytu nebo domu, ale rádi Vám vyjdeme vstříc i subdodávkou těchto dílčích profesí…

Provádíme pokládku a montáž obkladů, vnitřních, zámkových či terénních dlažeb většího i menšího rozsahu, a to nejen pro bazény, wellness centra, provozovny a veřejné prostory, ale také v případě novostaveb či rekonstrukcí bytového jádra, koupelny a toalet. Pracujeme s moderními polymerovými, epoxidovými materiály. Instalujeme také velkoformátové obklady i dlažby a epoxidové kamenné koberce.

 

Naše nabídka služeb:

Stavby KUKLA - obkladačské práce

Bazény a wellness centra i vstupní haly

Disponujeme vybavením, know-how, certifikací i týmem s praxí v montáži obkladů ve velkých plochách. Používáme vysoce odolná lepidla a spárovací hmoty s odolností i proti kyselinám a dalším chemickým prostředkům. Máme zkušenost s velkoformátovými obklady i dlažbou, které se používají v luxusních interiérech a vstupních halách. Praxi můžeme na vyžádání doložit referencemi z předchozích realizovaných projektů.

Stavby KUKLA - obkladačské práce

Sociální zařízení a technické zázemí provozoven

Podobně jako je tomu v případě velkých ploch, tak i v případě vašich provozoven vám rádi nabídneme praktické zkušenosti našeho týmu. Používáme kvalitní vysoce odolná lepidla i spárovací hmoty, které se vyznačují odolností i proti kyselinám a dalším chemickým prostředkům. Velkoformátové obklady Vám posílí image v reprezentativních částech Vašeho interiéru. Praxi můžeme doložit referencemi z předchozích realizovaných projektů.

Stavby KUKLA - obkladačské práce

Koupelny a WC v RD a bytech

Těší nás, když můžeme našim zákazníkům pomáhat zvyšovat kvalitu jejich bydlení, a to nejen realizací koupelny či WC, ale třeba i celou rekonstrukcí. Obklad a dlažba si dnes nachází cestu do interiéru v mnoha podobách. Vysoká kvalita materiálů a praxe nám umožňuje plnit Vaše sny i prostřednictvím realizace zdánlivě nemožných aplikací. Práci s prémiovými materiály v náročných designových realizacích si doslova užíváme.

Rozsah naší dodávky lze samozřejmě rozšířit dle Vašich individuálních potřeb.

logo mapei
Logo Baumit
Logo PCI
Stavby KUKLA - obkladačské práce

Napište nám

Pokud se rozhodnete pro kontakt s námi využít níže umístěný formulář, věnujte patřičnou pozornost úplnosti vyplňovaných údajů v jednotlivých polích. Usnadníte nám tím zpětný kontakt s Vámi. Těšíme se na Vaše dotazy, podněty, nabídky či připomínky.

11 + 14 =

* Všechna pole jsou povinná. Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů, které budou uchovávány po dobu nezbytně nutnou, tedy do doby, než pomine účel zpracování. Jakmile obdržíme Vaši zprávu, budeme reagovat co nejdříve.

Petr KUKLA

Na Dubince 1834
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČ: 73582671

Úřad příslušný podle §71 odst. 2 živ. zákona: Městský úřad Rychnov nad Kněžnou