Vyberte stránku

Stavby komerčních objektů
Rychnov nad Kněžnou

Primárně se orientujeme na stavby komerčních objektů malého rozsahu.

Dlouhodobě úspěšně spolupracujeme s většinou velkých stavebních firem v našem regionu i mimo něj. Často se podílíme na velkých a středních stavebních projektech formou subdodávek. Dospěli k názoru, že chceme regionálním investorům nabídnout možnost realizovat své stavební projekty malého rozsahu, a to transparentní, individuální cestou, formou přímé výstavby ve spolupráci s námi. Přínos takové spolupráce vidíme v mnoha aspektech; jasná odpovědnost za kvalitu; rychlost realizace; snadno řešitelný servis; posílení zaměstnanosti v regionu; kumulace regionálního bohatství a posílení obchodně-sociálních vztahů.

Komerčními objekty malého rozsahu myslíme stavby a vestavby s obestavěnou plochou do 1500 m2.

Naše nabídka služeb v segmentu komerčních objektů:

Stavba objektů občanské vybavenosti

Obcím, a nejen jim, nabízíme výstavbu kulturních, komunitních center, domů sociální péče, úřadů či služeben a dalších objektů občanské vybavenosti.

Stavba sídla

Společnostem a firmám nabízíme výstavbu staveb technického zázemí, jako jsou dílny, sklady, výrobní i kancelářské prostory.

Vestavby do hal

Samozřejmostí naší nabídky jsou vestavby administrativních, sociálních či jiných oddělených prostor v halách.

Rekonstrukce provozovny

Budujete novou provozovnu ve starých prostorách, nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci stávající provozovny? Pak jsme těmi pravými partnery pro Váš projekt v rychnovském regionu a budeme rádi, když se na nás obrátíte se svojí poptávkou.

Rekonstrukce kanceláře

Rekonstrukce kanceláří realizujeme převážně pro pojišťovny a bankovní domy, které poměrně často inovují image svého zázemí. Chcete-li rekonstruovat kancelář, jsme tou pravou firmou pro rychlou, kvalitní a hladce probíhající rekonstrukci.

Rekonstrukce haly

Rekonstrukce skladových a průmyslových hal umíme, ale také připomínáme náš realizační limit 1500 m2 obestavěné plochy, protože nechceme slibovat, co nedokážeme splnit. Cílíme na realizace projektů v Královéhradeckém a Pardubickém kraji a ideálně v rychnovském regionu.

Praha Slivenec římsy

Napište nám

Pokud se rozhodnete pro kontakt s námi využít níže umístěný formulář, věnujte patřičnou pozornost úplnosti vyplňovaných údajů v jednotlivých polích. Usnadníte nám tím zpětný kontakt s Vámi. Těšíme se na Vaše dotazy, podněty, nabídky či připomínky.

3 + 1 =

* Všechna pole jsou povinná. Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů, které budou uchovávány po dobu nezbytně nutnou, tedy do doby, než pomine účel zpracování. Jakmile obdržíme Vaši zprávu, budeme reagovat co nejdříve.

Petr KUKLA

Na Dubince 1834
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČ: 73582671

Úřad příslušný podle §71 odst. 2 živ. zákona: Městský úřad Rychnov nad Kněžnou