Vyberte stránku

Stavební truhlářské práce
A oBLOŽKY RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Stavební truhlářské práce dodáváme převážně zákazníkům, kteří s námi realizují rekonstrukci bytu nebo domu, ale rádi Vám vyjdeme vstříc i subdodávkou těchto dílčích profesí…

Stavební truhlářské práce patří k naší doplňkové nabídce, která je omezená na dodávky malého rozsahu a individuálního charakteru.

 

Naše nabídka staveních truhlářských prací:

Stavby KUKLA -stavební truhlářství obložkové zárubně

Dodávka a montáž obložkových zárubní

Obložkové zárubně patří k designu dnešních domů a při jejich montáži se soustředíme na přesnost a opatrnost, aby nedocházelo k oděrkám a jiným potížím. Montujeme obložkové zárubně běžně dostupné na českém trhu. Protože se jedná o poměrně široký sortiment, výběr probíhá z katalogu a průměrná doba dodání se pohybuje okolo osmi týdnů. Více zde: Interiérové dveře a obložkové zárubně.

Stavby KUKLA -stavební truhlářství schody

Samonosná schodiště z masivu

Samonosná schodiště dodáváme na míru, do konkrétního prostoru. Doba dodání se liší v závislosti na zvoleném materiálu, složitosti, způsobu provedení i zvolené povrchové úpravě. Schodiště primárně realizujeme v našich novostavbách a  při dodávkách rekonstrukcí domů i bytů.

Moderní koupelna Stavby Kukla

Dřevěné podbití střech

Dodáváme na míru dřevěné podbití střech a štítů z palubek, překládaných prken nebo přelištovanou spárou. Volba materiálu a odstínu je na Vás.

Rozsah naší dodávky lze samozřejmě rozšířit dle Vašich individuálních potřeb.

Napište nám

Pokud se rozhodnete pro kontakt s námi využít níže umístěný formulář, věnujte patřičnou pozornost úplnosti vyplňovaných údajů v jednotlivých polích. Usnadníte nám tím zpětný kontakt s Vámi. Těšíme se na Vaše dotazy, podněty, nabídky či připomínky.

2 + 11 =

* Všechna pole jsou povinná. Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů, které budou uchovávány po dobu nezbytně nutnou, tedy do doby, než pomine účel zpracování. Jakmile obdržíme Vaši zprávu, budeme reagovat co nejdříve.

Petr KUKLA

Na Dubince 1834
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČ: 73582671

Úřad příslušný podle §71 odst. 2 živ. zákona: Městský úřad Rychnov nad Kněžnou