Vyberte stránku

Suchá výstavba a montáž sádrokartonů
Rychnov nad Kněžnou

Disponujeme praxí a kvalifikací doloženou nejen certifikací pro jednotlivé konstrukce, ale především četnými realizacemi projektů.

Již od roku 2005 Vám nabízíme realizaci SDK moderními technologiemi. Výhodami suché výstavby je nejen minimální výskyt mokrých procesů, ale především rychlost realizace Vašich projektů. Využití SDK se nabízí pro realizace projektů, a to převážně v interiérech budov. Zahrnuje montáž nenosných příček, podhledů, dělicích přepážek, předsazených stěn nebo plovoucích podlah. Základním materiálem jsou sádrokartonové, sádrovláknité a cementové desky.

Naše nabídka služeb v segmentu suché výstavby:

Příčky, předsazené a šachtové stěny

Sádrokartonové podhledy a obklady

Půdní vestavby a přestavba nevyužitých prostor

Samonosné podhledy

Akustické podhledy a obklady

Tepelné a akustické izolace

Bezpečnostní konstrukce

Suché podlahy

Interiérové dveře a obložky

Stavby KUKLA sádrokartony kancelář podhledy a příčky

Napište nám

Pokud se rozhodnete pro kontakt s námi využít níže umístěný formulář, věnujte patřičnou pozornost úplnosti vyplňovaných údajů v jednotlivých polích. Usnadníte nám tím zpětný kontakt s Vámi. Těšíme se na Vaše dotazy, podněty, nabídky či připomínky.

14 + 13 =

* Všechna pole jsou povinná. Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů, které budou uchovávány po dobu nezbytně nutnou, tedy do doby, než pomine účel zpracování. Jakmile obdržíme Vaši zprávu, budeme reagovat co nejdříve.

Petr KUKLA

Na Dubince 1834
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČ: 73582671

Úřad příslušný podle §71 odst. 2 živ. zákona: Městský úřad Rychnov nad Kněžnou