Vyberte stránku

Akustické podhledy a obklady

Designové i funkční interiérové prvky

Provádíme montáž akustických podhledů a obkladů všech dodavatelů na českém trhu, a to jak zavěšených, tak samonosných systémů. Technologie se využívá pro ovlivňování vnitřní akustiky v místnostech tak, aby bylo dosaženo ideální doby dozvuku. Můžete se na nás obrátit jak v případě poptávky samotné realizace, tak ohledně návrhu systémového řešení.

Sádrokartonové akustické podhledy lze doplnit bezespárovými či demontovatelnými kazetovými podhledy, které zákazníkům přinášejí ideální řešení individuálních požadavků na design.

Montáž akustika
Montáž akustika podhled a obklad
Stavby KUKLA akustický strop

Napište nám

Pokud se rozhodnete pro kontakt s námi využít níže umístěný formulář, věnujte patřičnou pozornost úplnosti vyplňovaných údajů v jednotlivých polích. Usnadníte nám tím zpětný kontakt s Vámi. Těšíme se na Vaše dotazy, podněty, nabídky či připomínky.

13 + 9 =

* Všechna pole jsou povinná. Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů, které budou uchovávány po dobu nezbytně nutnou, tedy do doby, než pomine účel zpracování. Jakmile obdržíme Vaši zprávu, budeme reagovat co nejdříve.

Petr KUKLA

Na Dubince 1834
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČ: 73582671

Úřad příslušný podle §71 odst. 2 živ. zákona: Městský úřad Rychnov nad Kněžnou