Poptávka rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny od A do Z

Ahoj! Chcete cenovou nabídku? Skvělé!

Pečlivě vyplňte formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme s návrhem termínu zaměření.

1 + 15 =

* Všechna pole jsou povinná. Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů, které budou uchovávány po dobu nezbytně nutnou, tedy do doby, než pomine účel zpracování. Jakmile obdržíme vaši zprávu, budeme reagovat co nejdříve.

Petr KUKLA

Na Dubince 1834
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČ: 73582671

Úřad příslušný podle §71 odst. 2 živ. zákona: Městský úřad Rychnov nad Kněžnou

Jak probíhá rekonstrukce koupelny?

Rekonstrukci koupelny realizujeme ve dvou etapách tak, abychom dosáhli co největší spokojenosti zákazníků, zajistili rychlý průběh realizace a optimální výši nákladů na rekonstrukci. První etapa je zaměřená na získání co nejpřesnějších informací o aktuálním stavu koupelny a představách zákazníka o výsledném vzhledu po rekonstrukci.
Pro designovou část volíme cestu co nejpřesnějších vizualizací koupelny. Pro tu funkční (technologickou) pak konzultace s námi i odborníky v showroomech dodavatelů. Následně sestavíme rozpočet i časový harmonogram rekonstrukce koupelny a po vzájemném odsouhlasení přecházíme do druhé fáze, kterou je samotná realizace.

Disponujeme komplexním realizačním týmem specializovaným na koupelny, praxí, technologiemi a inovačním přístupem, proto rekonstrukce koupelny zvládáme rychle, bez stresu a ve vysoké kvalitě výsledného provedení.

reference koupelny stavby kukla

Koupelny a WC v Rodinných Domech a bytech

Těší nás, když můžeme našim zákazníkům pomáhat zvyšovat kvalitu jejich bydlení, a to nejen realizací koupelny či WC, ale třeba i celou rekonstrukcí. Obklad a dlažba si dnes nachází cestu do interiéru v mnoha podobách. Vysoká kvalita materiálů a praxe nám umožňuje plnit Vaše sny i prostřednictvím realizace zdánlivě nemožných aplikací. Práci s prémiovými materiály v náročných designových realizacích si doslova užíváme.