Zednické práce, bourací práce, obkladačské práce
Rychnov nad Kněžnou

Co umíme?

Všechny stavební profese

Realizujeme stavební práce na klíč od stavby rodinného domu, po dílčí subdodávky stavebních prací, jako je například zateplení fasád a suchá výstavba (SDK).

Zednické práce

Provádíme kvalifikované zednické a stavební práce. Od subdodávek po stavby rodinných domů. a základě Realizujeme stavby od základů po střechu včetně TZB a všech odborných profesí v souladu s platnou legislativou a normami.

Bourací práce

Provádíme rekonstrukce domů kompletně od demontáží a odborně provedených bouracích prací, přes stavební práce, sádrokartony, obklady, podlahy, TZB, až po opravy a úpravy střechy.

Obkladačské práce

Obkladačské práce a pokládka dlažby má v nabídce našich služeb již dlouhá léta své pevné místo. Klademe velký důraz na výslednou kvalitu díla, proto disponujeme vlastním týmem profesionálů.

Montáž sádrokartonů

Provádíme realizace a rekonstrukce interiérů technologií suché výstavby obecně označované, jako montáž sádrokartonů a montáž bezpečnostních, protihlukových konstrukcí.

Motáž zateplení domů

Provádíme montáž zateplení budov všech velikostí na českém trhu běžně dostupnými zateplovacími systémy. Stejně tak i fasády, tedy finální venkovní omítky.

Detailní nabídku našich prací naleznete na úvodní stránce. Stavební práce v hodinové sazbě nabízíme od 300 Kč / hodina.

obsah-ilustativni-vizualizace-stavba-rd

Napište nám

Pokud se rozhodnete pro kontakt s námi využít níže umístěný formulář, věnujte patřičnou pozornost úplnosti vyplňovaných údajů v jednotlivých polích. Usnadníte nám tím zpětný kontakt s Vámi. Těšíme se na Vaše dotazy, podněty, nabídky či připomínky.

11 + 11 =

* Všechna pole jsou povinná. Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů, které budou uchovávány po dobu nezbytně nutnou, tedy do doby, než pomine účel zpracování. Jakmile obdržíme Vaši zprávu, budeme reagovat co nejdříve.

Petr KUKLA

Na Dubince 1834
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČ: 73582671

Úřad příslušný podle §71 odst. 2 živ. zákona: Městský úřad Rychnov nad Kněžnou