obkladačské práce i pokládka dlažby

Obkladačské a dlažební práce dodáváme převážně zákazníkům, kteří s námi realizují rekonstrukci bytu nebo domu, ale rádi Vám vyjdeme vstříc i subdodávkou těchto dílčích profesí…

Provádíme montáž obkladů i pokládku vnitřních, zámkových či terénních dlažeb většího i menšího rozsahu, a to nejen pro bazény, wellness centra, provozovny a veřejné prostory, ale také v případě novostaveb či rekonstrukcí bytového jádra, koupelny a toalet. Pracujeme s moderními polymerovými, epoxidovými materiály. Instalujeme také velkoformátové obklady i dlažby a epoxidové kamenné koberce.

 

Naše nabídka služeb:

Stavby KUKLA - obkladačské práce

Bazény a wellness centra i vstupní haly

Disponujeme vybavením, know-how, certifikací i týmem s praxí v montáži obkladů ve velkých plochách. Používáme vysoce odolná lepidla a spárovací hmoty s odolností i proti kyselinám a dalším chemickým prostředkům. Máme zkušenost s velkoformátovými obklady i dlažbou, které se používají v luxusních interiérech a vstupních halách. Praxi můžeme na vyžádání doložit referencemi z předchozích realizovaných projektů.

Stavby KUKLA - obkladačské práce

Sociální zařízení a technické zázemí provozoven

Podobně jako je tomu v případě velkých ploch, tak i v případě vašich provozoven vám rádi nabídneme praktické zkušenosti našeho týmu. Používáme kvalitní vysoce odolná lepidla i spárovací hmoty, které se vyznačují odolností i proti kyselinám a dalším chemickým prostředkům. Velkoformátové obklady Vám posílí image v reprezentativních částech Vašeho interiéru. Praxi můžeme doložit referencemi z předchozích realizovaných projektů.

Stavby KUKLA - obkladačské práce

Koupelny a WC v RD a bytech

Těší nás, když můžeme našim zákazníkům pomáhat zvyšovat kvalitu jejich bydlení, a to nejen realizací koupelny či WC, ale třeba i celou rekonstrukcí. Obklad a dlažba si dnes nachází cestu do interiéru v mnoha podobách. Vysoká kvalita materiálů a praxe nám umožňuje plnit Vaše sny i prostřednictvím realizace zdánlivě nemožných aplikací. Práci s prémiovými materiály v náročných designových realizacích si doslova užíváme.

Rozsah naší dodávky lze samozřejmě rozšířit dle Vašich individuálních potřeb.

logo mapei
Logo Baumit
Logo PCI
Stavby KUKLA - obkladačské práce