Rekonstrukce bytu i jádra

Úvod » Služby » Rekonstrukce bytu

Vy máte vizi, my zkušenosti a prostředky pro kvalitní i rychlou realizaci.

Rekonstrukci bytu a bytového jádra realizujeme ve dvou etapách tak, abychom dosáhli co největší spokojenosti zákazníků, zajistili rychlý průběh realizace a optimální výši nákladů na rekonstrukci. První etapa je zaměřená na získání co nejpřesnějších informací o aktuálním stavu bytu a představách zákazníka o výsledném stavu po rekonstrukci. Pro designovou část volíme cestu co nejpřesnějších vizualizací. Pro tu funkční (technologickou) pak konzultace s námi i odborníky v showroomech dodavatelů. Následně sestavíme rozpočet i časový harmonogram realizace a po vzájemném odsouhlasení přecházíme do druhé fáze, kterou je samotná realizace.

Disponujeme komplexním realizačním týmem, praxí, technologiemi a inovačním přístupem, proto i rekonstrukce zvládáme rychle, bez stresu a ve vysoké kvalitě výsledného provedení.

 

Ilustrativní fotografie probíhající rekonstrukce interiéru

Náš postup a nabídka služeb pro Vaši rekonstrukci bytu, bytového jádra:

 

1

BOURACÍ PRÁCE

Bourací práce provádíme s ohledem na statické prvky a stávající technologie tak, aby byla zajištěna bezpečnost prací i přiměřená hlučnost. Samozřejmostí je ekologická likvidace odpadních materiálů.

2

VÝSTAVBA BYTOVÉHO JÁDRA

Pro výstavbu bytového jádra používáme jak zděné technologie, tak suchou výstavbu za pomoci sádrokartonových konstrukcí. Volba systému odpovídá Vašim požadavkům na funkčnost z první fáze.

3

SDK KONSTRUKCE

Montáž SDK je sice rychlý proces, ale zato náročný na přesnost. Montážní práce suché výstavby dlouhodobě dodáváme poměrně velké skupině firemních i koncových zákazníků, a proto se tématu suché výstavby věnujeme v samostatné sekci: Suchá výstavba montáž sádrokartonů (SDK).

4

MONTÁŽ OBKLADŮ A DLAŽEB

Montáž obkladů a dlažeb je fáze rekonstrukce, kde často rezonují negativní emoce. My se tomuto snažíme předcházet motivací zákazníků, aby využili v co nejširší možné míře služby vizualizace ještě před zahájením samotné rekonstrukce. Zákazník tak získá mnohem přesnější představu o výsledném designu těchto povrchů. Druhým naším silným nástrojem je komunikace před započetím prací tak, abychom co nejlépe uchopili potřeby zákazníka a jeho představu o výsledku. Podrobněji se tématu věnujeme v této samostatné sekci: Obklady a dlažby

5

OPRAVA OMÍTEK, PODLAH A STĚRKOVÁNÍ

Ve starších bytových, panelových domech je zpravidla nutné provést jak opravy omítek, tak i podlah. Zde se nevyplácí šetřit a opravy odkládat. Časová, technologická i nákladová náročnost těchto prací v samostatné etapě v pozdějším období klade na zákazníky mnohem vyšší míru stresu.

6

KOMPLETACE ELEKTRO A VODA (IZT)

Nyní probíhá montáž hlavních zařizovacích předmětů a technologických prvků, jako jsou vodovodní baterie, vypínače, zásuvky a mnoho dalšího. Rozsah je již předem určen a požadavky na odbornost se liší od zvolené technologie. Naší výhodou je komplexní tým potřebných odborností, a tak vše probíhá mnohem rychleji, než je tomu v případě mnoha jiných dodavatelů a stavebních firem.

7

VÝMALBA

Výmalba je jednoduchá. Tak přesně tak tomu opravdu není. Praxe a znalosti moderních materiálů významně ovlivňují jak technickou kvalitu a stálost výsledného povrchu, tak zejména celkový dojem z designu interiéru. 21. století nabízí mnohem víc než jen bílou barvu.

8

STĚRKOVÁNÍ, POKLÁDKA FINÁLNÍCH POVRCHŮ

Inovace v oblasti podlahových stěrek a materiálů přináší nové technologie každý rok, proto naši pracovníci absolvují pravidelná školení a workshopy praktické aplikace. Díky tomu dokážeme nabídnout nejen plnou šíři dostupného sortimentu, ale zejména garantovat požadovanou výslednou kvalitu povrchu.

9

PŘEDÁNÍ DÍLA ZÁKAZNÍKOVI

Po dokončení rekonstrukce stavby provedeme závěrečný úklid a výstupní kontrolu vyhotovení. Společně s Vámi realizujeme závěrečnou technickou kontrolu stavu díla a jeho předání. Je to pro nás srdeční záležitost s vlnou emocí, protože můžeme poodstoupit a s radostí se podívat na výsledek naší práce.

Rozsah naší dodávky lze samozřejmě rozšířit dle Vašich individuálních potřeb.

Stavby KUKLA vizualizace byt po rekonstrukci