Stavební truhlářské práce A OBLOŽKY

Stavební truhlářské práce dodáváme převážně zákazníkům, kteří s námi realizují rekonstrukci bytu nebo domu, ale rádi Vám vyjdeme vstříc i subdodávkou těchto dílčích profesí…

Stavební truhlářské práce patří k naší doplňkové nabídce, která je omezená na dodávky malého rozsahu a individuálního charakteru.

 

Provádíme tyto truhlářské práce

Stavby KUKLA -stavební truhlářství obložkové zárubně

Dodávka a montáž obložkových zárubní

Obložkové zárubně patří k designu dnešních domů a při jejich montáži se soustředíme na přesnost a opatrnost, aby nedocházelo k oděrkám a jiným potížím. Montujeme obložkové zárubně běžně dostupné na českém trhu. Protože se jedná o poměrně široký sortiment, výběr probíhá z katalogu a průměrná doba dodání se pohybuje okolo osmi týdnů. Více zde: Interiérové dveře a obložkové zárubně.

Stavby KUKLA -stavební truhlářství schody

Samonosná schodiště z masivu

Samonosná schodiště dodáváme na míru, do konkrétního prostoru. Doba dodání se liší v závislosti na zvoleném materiálu, složitosti, způsobu provedení i zvolené povrchové úpravě. Schodiště primárně realizujeme v našich novostavbách a  při dodávkách rekonstrukcí domů i bytů.

Moderní koupelna Stavby Kukla

Dřevěné podbití střech

Dodáváme na míru dřevěné podbití střech a štítů z palubek, překládaných prken nebo přelištovanou spárou. Volba materiálu a odstínu je na Vás.

Rozsah naší dodávky lze samozřejmě rozšířit dle Vašich individuálních potřeb.