Poptávka rekonstrukce bytu

Úvod » Služby » Rekonstrukce bytu » Poptávka rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu od A do Z

Ahoj! Chcete cenovou nabídku? Skvělé! Pečlivě vyplňte formulář níže a my se Vám co nejdříve ozveme s návrhem termínu zaměření.

13 + 5 =

* Všechna pole jsou povinná. Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů, které budou uchovávány po dobu nezbytně nutnou, tedy do doby, než pomine účel zpracování. Jakmile obdržíme Vaši zprávu, budeme reagovat co nejdříve.

Petr KUKLA

Na Dubince 1834
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Jak probíhá rekonstrukce bytu?

Rekonstrukci bytu realizujeme ve dvou etapách tak, abychom dosáhli co největší spokojenosti zákazníků, zajistili rychlý průběh realizace a optimální výši nákladů na rekonstrukci. První etapa je zaměřená na získání co nejpřesnějších informací o aktuálním stavu bytu a představách zákazníka o výsledném stavu po rekonstrukci. Pro designovou část volíme cestu co nejpřesnějších vizualizací. Pro tu funkční (technologickou) pak konzultace s námi i odborníky v showroomech dodavatelů. Následně sestavíme rozpočet i časový harmonogram realizace a po vzájemném odsouhlasení přecházíme do druhé fáze, kterou je samotná realizace.

Disponujeme komplexním realizačním týmem, praxí, technologiemi a inovačním přístupem, proto rekonstrukce bytů zvládáme rychle, bez stresu a ve vysoké kvalitě výsledného provedení.