Podlahářské práce

Podlahářské práce nabízíme převážně zákazníkům, kteří s námi realizují rekonstrukci bytu nebo domu, případně stavbu rodinného domu na klíč, ale pokud to Váš dodavatel podlahářské práce neumí, rádi Vám vyjdeme vstříc…

Primárně se zaměřujeme na dodávky podlah do námi realizovaných projektů rekonstrukce, nebo výstavby, ale nebráníme se ani subdodávce. Obzvlášť v případech, kdy se jedná o větší plochy. V naší nabídce naleznete jak práce rekonstrukčního charakteru, tak i realizaci nových podlah.

 

Naše nabídka služeb pro staré i nové podlahy:

Broušení podkladu

Příprava, frézování a broušení podkladu je nezbytnou součástí přípravných prací před nanesením stěrky a pokládkou podlahy, ať už se jedná o podlahu novou, nebo rekonstruovanou. Povrch musí být rovinný, nosný, soudržný a pevný. Přestože Vám některé firmy mohou tvrdit, že tento krok lze vynechat, má-li podlaha sloužit, není tomu tak.

Sešití prasklin

Poměrně často se v případě rekonstrukcí (ale nejen u nich) setkáváme s prasklinami v podkladním betonovém potěru, které je nutné ošetřit – fixovat a zapravit před aplikací nivelační stěrky tak, aby byla zajištěna soudržnost povrchu. Pokud máte praskliny v podkladním potěru, neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme.

Nivelační stěrky

Pracujeme téměř s celým sortimentem nivelačních stěrek nabízených na českém trhu. Samozřejmě máme mezi nimi své favority, které pro jejich optimální vlastnosti preferujeme. Nanášení samonivelačních stěrek je proces významně podmíněný technologickou kázní a praxí. Má-li stěrka správně fungovat, pak není prostor pro improvizaci. Potřebujete-li srovnat podlahy, neváhejte se
u nás informovat.

Pokládka plovoucích podlah

Provádíme pokládku téměř všech typů a výrobců plovoucích podlah, ale najdou se i výjimky, které jsou z našeho pohledu natolik nekvalitní, že Vám jejich pokládku nemůžeme nabídnout. Asi se ptáte, proč? Protože jméno máme pouze jedno a nechceme si jej kazit prací s nekvalitním materiálem.

Pokládka koberců a linolea

Na našich stavbách a rekonstrukcích pokládáme koberce a linolea dostupná na českém trhu, a to převážně velkoplošné aplikace, ale v rychnovském okrese Vám milerádi vyjdeme vstříc i v případě pokládky v jedné místnosti.

Pokládka vinylových podlah

Na našich stavbách a rekonstrukcích pokládáme vinylové podlahy dostupné na českém trhu, a to převážně velkoplošné aplikace, ale v rychnovském okrese Vám milerádi vyjdeme vstříc i v případě pokládky v jedné místnosti. Klidně se na nás obraťte s poptávkou.

Montáž dřevěných podlah

Montáž dřevěných podlah je časově náročný proces, protože má-li budoucí dřevěná podlaha dobře sloužit a splňovat Vaše požadavky na kvalitu, nelze na ni spěchat. Je nutné zajistit optimální podmínky prostředí jako například teplota, vlhkost a také rovinnost povrchu pro pokládku. Dalším významným faktorem je adaptace budoucí podlahové krytiny na vlhkost v dané místnosti. Nabízíme Vám odbornou montáž podloženou praxí.

Renovace parket

Renovací parket se převážně věnujeme v případě komplexních rekonstrukcí komerčních i kancelářských prostor, bytů nebo sálů. Menším zakázkám zaměřeným pouze na renovace se věnujeme pouze v Královéhradeckém kraji a nabízíme následující služby:

  • Revize staré podlahy a příprava renovace,
  • demontáž parket a očištění,
  • frézování, broušení, stěrkování a příprava podkladu,
  • překládka a broušení parket,
  • tmelení a finální celoplošné broušení,
  • nanesení finálního voskového nebo lakového povrchu.

Rozsah naší dodávky lze samozřejmě rozšířit dle Vašich individuálních potřeb.

Stavby KUKLA - podlahářské práce